Fotbalový oddíl
 TJ Holoubkov

Sponzorství

Úvodní stránka
O nás
Výstavba šaten
Internacionálové
Oslavy 90 let
Muži "A"
Muži "B"
Ženy
Dorost
Žáci
Přípravka
Šachový klub
Sponzoři
Suvenýry
Výroční zprávy
Deklarace o GDPR
Kontakty
   

pohled na tribunu

 

nástěnka u potravin

 

nástěnka na hřišti


Hlavní partneři:
                           www.obecholoubkov.cz
                                                          
  


  
                                                           www.olbrich.de
                                     


Oficiální partneři:

RUMPOLD – P s.r.o.

REVOS s.r.o., Rokycany

Eva Cyhlářová– provozovatel Hotelu Bělohlávek

DM Dřevovýroba MF a.s., provozovna Holoubkov

Dřevomodelárna Šůcha a syn

PATTERN HG a.s. - výroba modelových zařízení
 

Díky pomoci firem DM Dřevomodelárna MF a Dřevomodelárna Šůcha a syn byly v létě 2013 obloženy buňky sloužící jako zázemí fotbalistům TJ Holoubkov (foto zde).

Na jaře 2016 věnovala firma PATTERN HG časomíru (foto zde).

 
Fotbalový oddíl TJ Holoubkov si dovoluje oslovit příznivce holoubkovského fotbalu z blízkého i vzdáleného okolí s nabídkou možnosti vzájemné spolupráce.

1.    Hlavní partner je osoba či společnost, která poukáže na účet fotbalového oddílu částku minimálně  50.000 Kč. Fotbalový oddíl těmto partnerům na své náklady zřídí a bude udržovat na svém hřišti reklamní tabuli rozměrů  2m x 0,5m (s rozvržením dle potřeb partnera), uveřejní logo partnera na dresech partnerem vybraného družstva, bude uveřejňovat logo partnera na letácích k utkáním vyvěšovaných na veřejných místech obce, uveřejní logo partnera na oficiálních nástěnkách fotbalového oddílu (umístěné na hřišti a u samoobsluhy), zveřejní reklamu partnera na hlavní stránce internetových stránek fotbalového oddílu a uveřejní partnera v informačním zpravodaji obce Holoubkov.

2.     Oficiální partner je osoba či společnost, která poukáže na účet fotbalového oddílu částku minimálně  5.000 Kč. Fotbalový oddíl těmto partnerům umístí a bude udržovat na svém hřišti reklamní tabuli rozměrů  1m x 0,5m dodanou partnerem, uveřejní partnera  na letácích k utkáním vyvěšovaných na veřejných místech obce, uveřejní partnera na oficiálních nástěnkách fotbalového oddílu (umístěné na hřišti a u samoobsluhy), zveřejní  partnera na internetových stránkách fotbalového oddílu a v informačním zpravodaji obce Holoubkov.

3.    Partner je osoba či společnost, která poukáže na účet fotbalového oddílu nebo v hotovosti předá  částku minimálně  500 Kč. Fotbalový oddíl tyto partnery bude zveřejňovat v seznamu partnerů na těchto internetových stránkách  a uveřejní partnera v informačním zpravodaji obce Holoubkov.


Kontaktní osoba pro partnery:
         Stanislav Kurdík, tel.: 602 346 923

Úvodní stránka O nás Výstavba šaten Internacionálové Oslavy 90 let Muži "A" Muži "B" Ženy Dorost Žáci Přípravka Šachový klub Sponzoři Suvenýry Výroční zprávy Deklarace o GDPR Kontakty