horní řada zleva: trenér Milan Rada, Tomáš Kaláč, Vojta Fiala, Lukáš Drhlík, Honza Homolka, Michal Knittich, Michaela Čechová,
      dolní řada zleva:  Luboš Buchar, Dominik Andrš, Zdeněk Buchar, Michal Novotný, Michal Křejdl, Jakub Nutil
      na snímku chybí:  David Hadroušek, Dan Matouš, Honza Rada

čtvrtek 1. 4. 2004        přátelský zápas  (hala Volduchy)
FK Volduchy - TJ Holoubkov 3 : 0
úterý 14. 10. 2003        přátelský zápas
FC Mirošov - TJ Holoubkov 4 : 0

Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích. My si spravili chuť alespoň při střelbě pokutových kopů. Úspěšnými exekutory byli Čechová 2x, Homolka, Nutil, Novotný, L.Buchar a Šiman.

čtvrtek 9. 10. 2003        přátelský zápas
FK Volduchy - TJ Holoubkov 9 : 2 Knittich, L.Buchar

Výsledek je pro naše hráče příliš krutý. Hra byla poměrně vyrovnaná, ale domácím se dařilo úspěšně zakončovat rychlé protiútoky.

čtvrtek 2. 10. 2003        přátelský zápas
TJ Holoubkov - FK Volduchy 2 : 2 Křejdl, Knittich

V zápase hraném na 4 x 10 minut se hosté po brejku ujali v první čtvrtině vedení 0:1. Přestože měli naši hráči územní převahu, dlouho se jim nedařilo překonat hostující obranu. Až těsně před závěrem druhé čtvrtiny se po samostatném průniku prosadil Michal Křejdl a srovnal na 1:1. I po změně stran měla hra stejný průběh, naši hráči měli více za hry a brankou Michala Knitticha jsme se zaslouženě dostali do vedení. Před poslední čtvrtinou hosté provedli změnu v sestavě a brankáře poslali do útoku. Tento hráč představoval pro naši branku největší nebezpečí - při jednom z jeho průniků si náš obránce pomohl faulem v pokutovém území a z nařízené penalty hosté srovnali na konečných 2:2.

Úvodní stránka O nás Výstavba šaten Internacionálové Oslavy 90 let Muži "A" Muži "B" Ženy Dorost Žáci Přípravka Šachový klub Sponzoři Suvenýry Výroční zprávy Deklarace o GDPR Kontakty