Suvenýry
Výroční zprávy
Deklarace o GDPR
Kontakty

Pro sezónu 2002/2003 fotbalový oddíl TJ Holoubkov nepřihlásil, z důvodu nedostatku hráčů, družstvo přípravky do okresní soutěže. Některým našim hráčům, kteří působili v přípravce v loňské sezóně, bylo umožněno hostování v jiných oddílech (FK Kohouti Rokycany, Slavoj Mýto), ostatní přešli do žákovského družstva.

horní řada zleva: trenér Milan Rada, Míša Knittich, Honza Homolka, Vojta Fiala, Tomáš Kaláč, Dan Matouš,
                                   trenér Marek Šiman
      dolní řada zleva:  Honza Rada, Míša Novotný, Kuba Nutil, Standa Krejčí, Vašek Košvanec, Zdeněk Buchar, Dominik Andrš
      na snímku chybí:  Lukáš Drhlík, Marek Ungr, David Hadroušek

Před jarní částí sezóny byl  proveden nábor nejmenších adeptů fotbalu v základní škole a mateřské školce v Holoubkově. Náborem se podařilo získat 15 dětí ročníků 1995 - 1998, které od dubna zahájily tréninky.

úterý 13. 5. 2003        přípravný zápas

FC Mirošov - TJ Holoubkov

3 : 0

V úterý 13. května 2003 sehrála nově založená mladší přípravka TJ Holoubkov své první přátelské utkání. Soupeřem jí byl domácí celek Mirošova, hrající okresní soutěž mladších přípravek. Utkání se hrálo na 4x12 minut. Jednotlivé čtvrtiny skončily 0:0, 1:0, 0:0, 2:0. K vidění byl velmi vyrovnaný duel, kde chybějící fotbalové umění na obou stranách nahrazovala bojovnost nejmladších fotbalistů. Po zápase se domácí velmi radovali ze svého prvního vítězství i z prvních vstřelených branek. Škoda, že se našim hráčům nepodařilo žádnou z možností proměnit alespoň v čestný úspěch. Po zápase si ještě každý z hráčů kopl penaltu. Našimi úspěšnými exekutory byli Michal Knittich a Marek Ungr.
Velké poděkování patří rodičům našich hráčů, kteří přijeli své ratolesti povzbudit v hojném počtu. Odvetné utkání sehrají obě družstva 3. června od 17:00, tentokrát na hřišti v Holoubkově.

úterý 3. 6. 2003        přípravný zápas

TJ Holoubkov - FC Mirošov

2 : 8 Homolka 2x

V úterý 3. června 2003 se na našem hřišti uskutečnila odveta mezi mladší přípravkou TJ Holoubkov a FC Mirošov. V zápase hraném na 4x12 minut se ve velkém horku z vítězství 2:8 radovali hosté, kteří uplatnili větší zkušenosti a fotbalové dovednosti získané účinkováním v okresní soutěži mladších přípravek. Naší radostí byly první dvě vstřelené branky - autorem obou byl Honza Homolka.

čtvrtek 12. 6. 2003        přípravný zápas

TJ Holoubkov - FK Kohouti Rokycany

1 : 6

K dalšímu přípravnému zápasu jsme si pozvali na své hřiště celek FK Kohouti Rokycany. Vzhledem k velké marodce v našem družstvu nám soupeř vypomohl třemi hráči, kteří vyztužili naše řady. Utkání se hrálo za úmorného vedra. První poločas vyhrál soupeř 2:0, když se našim hráčům nepodařilo využít žádnou z šancí - Michal Knittich a Jan Homolka několikrát postupovali sami na brankáře hostí. Ve druhém poločase byla převaha hráčů Rokycan výraznější, naši jedinou branku zaznamenal jeden z "vypůjčených" hráčů Kohoutů.

Úvodní stránka O nás Výstavba šaten Internacionálové Oslavy 90 let Muži "A" Muži "B" Ženy Dorost Žáci Přípravka Šachový klub Sponzoři Suvenýry Výroční zprávy Deklarace o GDPR Kontakty